top of page

Oczyszczenie AURY

Co to jest aura?


Richard Webster w swojej książce pt.: "ODCZYTYWANIE AURY Jak zobaczyć i zinterpretować promieniowanie naszego ciała" napisał" Według słownika, aura to niewidzialna emanacja lub pole energetyczne, które otacza wszystko, co żyje. A ponieważ istnieje ono wokół wszystkiego, również skała czy stół kuchenny mają aurę. W rzeczywistości aura, otaczając całe ciało, stanowi również część każdej komórki i odzwierciedla całą życiową energię w jej nawet najmniej uchwytnych przejawach. Można więc ją uznać raczej za przedłużenie ciała niż za coś, co je otacza. Nazwa pochodzi od greckiego słowa aura oznaczającego bryzę. Energia przepływająca przez nią odzwierciedla naszą osobowość, tryb życia, myśli i emocje. Aura wskazuje na stan, w jakim jest nasz umysł, ciało i dusza.


Niektórzy twierdzą, że aura to po prostu zjawisko elektromagnetyczne, które nie ma większego znaczenia. Inni wierzą, że składa się na nią iskra życia i w niej właśnie przebywa nasza wyższa świadomość, dostarczająca energii niezbędnej do życia i działania. Jeszcze inni uważają, że aura jest odbiciem nas samych, zachowującym dokładny zapis naszej przeszłości i teraźniejszości, a nawet przyszłości.


Naukowcy są zgodni, że każdy z nas ma fizyczną aurę złożoną z materii i pól energetycznych, które ją otaczają. W stosunku do otoczenia człowiek jest istotą ciepłą, wszyscy mamy termiczny gradient i wynikające z jego istnienia prądy powietrza w pobliżu ciała. Nasz organizm emituje energię podczerwoną. Otaczają nas również elektrostatyczne i elektryczne pola jonów. Ponadto emitujemy niskie poziomy radiacji elektromagnetycznej (fale radiowe) oraz promieniowanie o niskiej częstotliwości wynoszące aż sto kilocykli (kiloherców)."


Ja polecam terapię aury, która jest niezwykle skuteczna w procesie uzdrawiania.


Zalety oczyszczania aury na poziomie fizycznym, emocjonalnym i duchowym.


Zrównoważenie energetyczne: Terapia aury ma na celu przywrócenie równowagi energetycznej w organizmie poprzez usuwanie blokad i nierówności w aurze, przyczyniając się do poprawy ogólnego samopoczucie, zwiększając pozytywne emocje i przyczyniając się do większej harmonii wewnętrznej.


Redukcja stresu i napięcia: zmniejsza stres, napięcie i uczucie niepokoju poprzez usunięcie blokad energetycznych.


Praca nad traumami: Oczyszczanie aury może być wykorzystywane w procesie pracy nad traumami emocjonalnymi lub duchowymi, pomagając w procesie uzdrawiania.


Rozwój duchowy: środek do osiągnięcia wyższego poziomu duchowego i osobistego rozwoju. SCIO Biofeedback i Biorezonas oczyszcza i łączy z ciałami energetycznymi. synchronizuje czakry.


Podniesienie wibracji: podnosi wibracje energetyczne, co wpływa pozytywnie na otaczające środowisko i relacje międzyludzkie.


Zwiększenie świadomości: Praktyka terapii aury może pomóc w zwiększaniu świadomości siebie, własnych emocji i myśli, co może prowadzić do lepszego zrozumienia siebie.


Wspieram z miłością

Anna Radziszewska
3 wyświetlenia0 komentarzy

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie

Comments


  • You Tube
  • Facebook
  • Whatsapp
  • Instagram
  • Linkedin
  • Twitter
bottom of page