top of page

Dlaczego?

Dlaczego zainteresowałam się nowoczesnymi technologiami i medycyną energetyczną ?

Dlaczego to kiedyś bardzo częste pytanie, które zadawałam sobie i pytałam Wszechświat.

W moim życiu nastąpiła duża zmiana i zaczęłam szukać odpowiedzi.

Dlaczego to się wydarzyło?

Dlaczego nie umiem sobie z tym poradzić?

Dlaczego jest mi tak trudno?

Dlaczego inni nie mogą mi pomóc?

Dlaczego ….


W świecie racjonalnym, fizycznym, logicznym, wymiar 1D, 2D, 3D nie umiałam znaleźć odpowiedzi, zatem szukałam dalej. Tak otworzyłam się na świat Energii, świat wielowymiarowy, piękny i fascynujący. Wielka tajemnica, wielka zagadka.


Każdego dnia odkrywałam nowe ścieżki i nowe połączenia. Szłam głębiej i głębiej, aż moje ciało fizyczne i Wyższe Ja, zastopowało mnie w tamtych wędrówkach i uświadomiło, że nie tędy droga.


Życie to połączenie świata Ducha i świata Materii. Żyję tu na planecie Ziemia. Tutaj się urodziłam i tutaj wybrałam to życie, zatem powiedziano mi, że mam się skupić na tym życiu.


Mogę korzystać ze wszystkich zasobów, które są mi dostępne dla dobra swojego i dobra innych, tak aby jak najlepiej służyć życiu.


A ja lubię być skuteczna w tym, co robię.


Znam świat Energii i mogę z niego korzystać, żeby pomagać.

Znam świat materii, ciało fizyczne i wiem, jaki wpływ na jego kondycję ma nasze otoczenie, środowisko, emocje, żywność.

Znam swoje ograniczenia.

Nie znałam nowoczesnych technologii, które mogą, które służą holistycznie człowiekowi.


W medycynie konwencjonalnej dominuje wąska specjalizacja i to z jednej strony jest korzystne dla pacjenta, a z drugiej nie widzi w nim człowieka, jako całości.


Odkryłam medycynę kwantową, medycynę energetyczną, w której człowiek i świat to jedność, całość. Wszystko jest połączone i jest w nieustannej interakcji.


Odkryłam SCIO Biofeedback i Biorezonans, który w ciągu kilku minut przetwarza tyle danych na temat organizmu i otoczenia człowieka, że żaden Uzdrowiciel, Uzdrowicielka na ziemi nie jest w stanie pracować w taki sposób.


Tak wiec, jak teraz przychodzi do mnie klient, to widzę go energetyczne, tak ja przy zabiegach Reiki, czy Energoterapii i korzystam z potencjału, jaki oferuje SCIO, aby jeszcze lepiej służyć swoim Klientom


Korzyści terapii Biofeedback i Biorezonans:

 1. Holistyczne podejście: SCIO uwzględnia fizyczne, emocjonalne i energetyczne aspekty zdrowia, tworząc kompleksowe rozwiązania spośród dostępnych 2400 terapii.

 2. Spersonalizowane podejście: Każda terapia jest dostosowana do indywidualnych potrzeb i celów pacjenta i modyfikowana zgodnie z sygnałami płynącymi z ciała, gwarantując najlepsze rezultaty.

 3. Zróżnicowane korzyści: SCIO pomaga w łagodzeniu bólu, redukcji stresu, poprawia pracę organów wewnętrznych, uwalnia od toksyn, patogenów i nałogów, odczula, oczyszcza aurę i czakry, poprawia koncentrację, zwiększa poziom energii oraz wzmacnia cały organizm.

 4. Brak efektów ubocznych: Terapie opierają się na odczytywaniu impulsów płynących z ciała, następnie wysyłaniu odpowiednich częstotliwości korygujących blokady i nierównowagę, tak, aby cały organizm mógł powrócić do harmonii. Terapie są bezbolesne i bezinwazyjne.

 5. Oszczędność czasu i pieniędzy. W czasie jednej sesji scanowany jest cały organizm i otrzymujesz pełen raport.


Nie przegap okazji, aby doświadczyć rewolucyjnego podejścia do zdrowia i dobra samopoczucia. Umów swoją pierwszą sesję Biofeedback i Biorezonans już dziś!

Sesje za pomocą urządzenie SCIO Pro Biofeedback i Biorezonans mogę być wykonywane w gabinecie we Wrocławiu i na odległość.

Wspieram z miłością

Anna Radziszewska


8 wyświetleń0 komentarzy

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie

Comments


 • You Tube
 • Facebook
 • Whatsapp
 • Instagram
 • Linkedin
 • Twitter
bottom of page