top of page

Detoks

Zaktualizowano: 10 paź 2023

Jesteś wyjątkowa! Jesteś wyjątkowy!

Czy tak czujesz?

Czy to prawda?

A może nie?


Potrzebujesz się oczyścić czy ukochać?


Po prostu zadbać o siebie, aby czuć się lepiej!


Potrzebujesz detoksykacji?


Świetnie


Spójrz najpierw i szczerze poczuj, czy jesteś gotowa/y na zmianę stylu życia.


Jakimi toksynami karmisz swój organizm?


Żywność, kosmetyki, wiadomości, elektrosmog, używki, papierosy, alkohol, sfera emocjonalna i mentalna.


Pasożyty, bakterie, wirusy atakują gdy jesteśmy osłabieni. A nasz organizm to coś więcej, niż tylko ciało i krew. Jesteśmy połączeni wielowymiarowo i skuteczniejsza droga do zdrowia prowadzi gdy spojrzymy na siebie, jako całość i zmienimy to, co już nie służy naszemu życiu.


Dobry początek, to gdy przyjrzymy się życiu od strony emocjonalnej i przygotujemy organizm do samoleczenia.


Mariusz Brzoskowski – terapeuta SCIO z Rezonans Życia Sp. z o.o. zrobił świetne podsumowanie, jak czynniki emocjonalne, mentalne są połączone z patogenami.


Bakterie są powiązane z poczuciem winy, obwinianiem, obciążaniem organizmu przez metale ciężkie.

Grzyby zatruwają gdy odczuwamy frustrację, odrzucenie, przeciążenie, zaniechanie, odkładanie na później, brak zaufania do Boga, gniew na Boga, na nasz los, brak akceptacji życia, takie, jakie jest.

Pasożyty znajdują nasze najsłabsze punkty i zaczynamy chorować, gdy ktoś „pasożytuje” na nas lub my na kimś. Pasożyty to też brak miłości do siebie, brak zdrowych granic, brak asertywności.

Wirusy aktywują się gdy odczuwamy zniewolenie, brakuje nam poczucia własnej wartości, w życiu dominuje strach i lęk.


Jak uwolnisz emocje ciału fizycznemu będzie znacznie łatwiej poradzić sobie z oczyszczaniem patogenów z tkanek, narządów, krwi. SCIO zbada też, jakie choroby są powiązane z aktywnością patogenów w naszym ciele. Najbardziej znaną chorobą jest Borelioza i to bardzo trudny przeciwnik.


SCIO najpierw przygotuje organizm do detoksykacji, wzmocni na poziomie energetycznym, tak aby cały proces przebiegł w bezpieczny sposób. Następnie wykona zaping (usuwanie) pasożytów, mikrobów, patogenów, grzybów oraz będzie stymulował ogólny detoks organizmu i oczyści krew. Ostatnim krokiem są terapie zamykające „Feel good” – czyli dobre samopoczucie, aby ciało powróciło do zdrowia psychofizycznego.


A szczegóły wyglądają tak:


Podczas sesji, klient jest podłączany do urządzenia SCIO, które gromadzi drgania elektromagnetyczne z całego ciała. Te drgania, zarówno te prawidłowe, jak i patologiczne, są przetwarzane w odpowiedni sposób. Drgania patologiczne zostają wygaszone, a te prawidłowe wzmacniane, po czym wracają do organizmu pacjenta.


W trakcie serii terapii, w tym terapii alergicznych, zaburzone pole elektromagnetyczne chorego narządu "uczy się" drgać wyłącznie w sposób prawidłowy, co prowadzi do efektu terapeutycznego.


Biorezonans można stosować jako terapię wspomagającą, nie ma potrzeby przerywania leczenia konwencjonalnego przy użyciu leków. Oba podejścia wzajemnie się uzupełniają.


W trakcie terapii dochodzi do uwolnienia i usunięcia toksyn nagromadzonych wcześniej w tkankach. Proces ten polega na wydalaniu toksyn przez nerki, skórę i jelita. Dlatego ważne jest picie około 1,5 litra wody w ciągu kilku godzin po zabiegu, aby ułatwić proces usuwania toksyn.


Detoks to terapia długoterminowa. Optymalna ilość sesji to raz w tygodniu przez 8 do 10 tygodni. Ilość zależy od skali zatrucia organizmu i reakcji na terapie.


Skuteczność terapii zależy od połączenia pracy SCIO i wdrożenia zaleceń indywidualnie dobranych do kondycji zdrowia, jakie dostaniemy po każdej sesji.

Wspieram z miłością

Anna Radziszewska
8 wyświetleń0 komentarzy

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie

Comments


  • You Tube
  • Facebook
  • Whatsapp
  • Instagram
  • Linkedin
  • Twitter
bottom of page