top of page

Cisza i zdrowie

Magia ciszy


Posłuchaj ciszy !

W dzieciństwie słyszałam: Masz być cicho, bądź cicho. I to była kara.


A teraz?

Teraz kocham Ciszę!

Choć zmiana przekonania, co do ciszy i umiejętność bycia w ciszy trochę mi zajęła.


A czy Ty teraz umiesz być w ciszy?

Czy dla Ciebie cisza jest karą, szczególnie gdy jest ona narzucona w sposób niepożądany lub wymuszony?

A może jesteś przyzwyczajona/y do ciągłego hałasu lub aktywności i odczuwasz dyskomfort w sytuacjach, gdy przebywasz w ciszy?

Czy brak bodźców dźwiękowych jest uciążliwy i prowadzi do uczucia izolacji, niepokoju czy nawet lęku ?

A może cisza jest nagrodą, oazą spokoju i możliwością odprężenia?


W dzisiejszym szybkim tempie życia, wypełnionym hałasem i nieustanną aktywnością, cisza może stanowić wyjątkową odskocznię. Pozwala na refleksję, skupienie uwagi na najważniejszych sprawach, a także na regenerację sił i odprężenie umysłu. Cisza jest cennym darem, który pozwala na wewnętrzną równowagę i odnalezienie spokoju.


Opis ciszy poety:

„W ciszy tkwi moc niepojęta, jak kamień szlachetny na dnie cichego jeziora. To w niej rozkwita najpiękniejsza muzyka, ta, którą słyszy serce, gdy rozbrzmiewają dźwięki ciszy.


Jest jak malowidło niewidzialnego artysty, gdzie każdy szczegół jest misternie wyrysowany bez użycia pędzla, lecz jedynie dotykiem duszy.


W ciszy słychać bicie własnego serca, radosny szum drzew, których gałęzie wesoło szepczą do siebie. To moment, gdy oddech staje się muzyką, a myśli tańczą w rytm niebiańskiej harmonii. To czas, gdy świat zwalnia, a my sami stajemy się jednością z otaczającym nas pięknem.


W ciszy odnajdujemy spokój, który otula nas jak ciepły koc w chłodny wieczór. To tam, gdzie zgiełk ulicy ustępuje miejsca refleksji, a my możemy zanurzyć się głębiej w nasze własne myśli i marzenia.


W ciszy kryje się tajemnica życia, niezgłębiona i pełna uroku. To w niej odnajdujemy odpowiedzi na pytania, których nie śmieliśmy nawet zadać. To w niej odnajdujemy siebie, w najczystszej postaci, bez żadnych zewnętrznych wpływów.


W ciszy kryje się magia, która ożywia nasze zmysły i sprawia, że świat staje się bardziej piękny. To w niej rozkwita nasza kreatywność, wznosząc nas ponad codzienność i otwierając drzwi do nieograniczonych możliwości.

Warto zanurzyć się w ciszy, odnaleźć w niej ukojenie dla duszy i wyciszenie dla umysłu.


Bo to właśnie w ciszy możemy usłyszeć najpiękniejsze opowieści, te, które snuje sama natura, malując przed nami pejzaże niezwykłej harmonii.”


Jeśli czujesz, że w dzisiejszym szybkim tempie życia trudno jest odnaleźć chwilę wyciszenia i równowagi, zapraszam do skorzystania z terapii SCIO Biorezonansem, Biofeedbackiem.


Terapia jest skutecznym narzędziem w radzeniu sobie z różnymi wyzwaniami emocjonalnymi i zdrowotnymi poprzez balansowanie energii w organizmie i odbudowywanie harmonii. Skorzystanie z terapii SCIO Biorezonans może być pierwszym krokiem w kierunku poprawy samopoczucia i odnalezienia równowagi w życiu.


Skontaktuj się, aby umówić się na wizytę i rozpocząć swoją drogę do lepszego zdrowia.


Sklep online oferuje suplementy DIOCHI, 71% Propolis, urządzenia do Biorezonansu SCIO™


Wspieram z miłością

Anna Radziszewska

Certyfikowana terapeutka Biorezonans, Mistrz Reiki.

Sesje w gabinecie we Wrocławiu lub zdalnie.4 wyświetlenia0 komentarzy

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie

Yorumlar


  • You Tube
  • Facebook
  • Whatsapp
  • Instagram
  • Linkedin
  • Twitter
bottom of page