top of page

Biorezonans na Odległość - Skuteczna Opieka Zdrowotna w Wygodny Sposób!


Witam na stronie medycynakwantowa.com, gdzie oferuję innowacyjne podejście do opieki zdrowotnej poprzez Biorezonans na odległość. Urządzenie SCIO Pro oparte na technologii Biofeedbacku i Biorezonansu umożliwia korzystanie z zaawansowanej technologii Biorezonansu, nawet bez konieczności fizycznego kontaktu z klientem. Pragnę dostarczyć skuteczne rozwiązania dla tych, którzy poszukują alternatywnych form terapii i dbałości o zdrowie.


Biorezonans na Odległość to medycyna przyszłości dostępna już dziś i tak, jak każda nowość potrzebuje czasu, aby być powszechnie stosowana. Ty możesz skorzystać już dziś!

Jak Działa Biorezonans na Odległość?

Organizm ludzki emituje różne częstotliwości elektromagnetyczne, a ich analiza dostarcza informacji o stanie zdrowia. Biorezonans na odległość wykorzystuje innowacyjne technologie, aby monitorować te częstotliwości i identyfikować potencjalne obszary do poprawy.


Poprzez zdalne sesje Biorezonansu i Biofeedbacku, SCIO PRO wprowadza odpowiednie korekty w częstotliwościach organizmu, mobilizując całe ciało do naturalnego procesu zdrowienia.


Mogę też odpowiedzieć, że Biorezonans na odległość działa w ten sam sposób, jak technologie bezprzewodowe z których korzystasz każdego dnia.


Technologie bezprzewodowe nie wymagają fizycznego połączenia kablowego do przesyłania danych. Działa to na zasadzie bezprzewodowego przesyłania sygnałów za pomocą fal elektromagnetycznych.


Czy korzystasz z poniższych rozwiązań zdalnych i potwierdzasz skuteczność ich działania?


Bluetooth:

Technologia Bluetooth umożliwia bezprzewodową komunikację krótkiego zasięgu między różnymi urządzeniami, takimi jak smartfony, słuchawki, klawiatury czy myszy.


Wi-Fi:

Technologia Wi-Fi umożliwia bezprzewodowy dostęp do sieci komputerowej. Urządzenia wyposażone w moduł Wi-Fi łączą się z routerem lub punktem dostępowym, korzystając z fal radiowych w paśmie 2,4 GHz lub 5 GHz. Dane są przesyłane w formie pakietów między urządzeniem a routerem.


NFC (Near Field Communication):

NFC umożliwia bezprzewodową komunikację na bardzo krótkim zasięgu (zazwyczaj do 10 centymetrów). Stosuje się go często do płatności zbliżeniowych, wymiany danych między urządzeniami, czy uruchamiania określonych funkcji poprzez zbliżanie urządzeń.


Infrared (podczerwień):

Technologia podczerwieni jest wykorzystywana w niektórych urządzeniach do bezprzewodowej komunikacji na krótkim zasięgu. Urządzenia wyposażone w diody podczerwieni wysyłają i odbierają sygnały, które są następnie przetwarzane na dane.


Zigbee i Z-Wave:

To technologie stosowane w systemach automatyzacji domu. Pozwalają na komunikację między różnymi urządzeniami inteligentnymi, takimi jak żarówki, termostaty czy czujniki, przy minimalnym zużyciu energii.


4G LTE i 5G:

Są to technologie komórkowe wykorzystywane w sieciach telekomunikacyjnych. Dane są przesyłane między urządzeniami a stacją bazową za pomocą fal radiowych w pasmach odpowiednich dla 4G LTE (Long-Term Evolution) lub 5G.


Radiofonia amatorska:

To technologia wykorzystywana przez radioamatorów do bezprzewodowej komunikacji za pomocą fal radiowych. Radioamatorzy posługują się różnymi pasmami częstotliwości, aby przesyłać głos, dane czy sygnały.


Biorezonans:

Biorezonans działa na zasadzie bezprzewodowego przesyłania sygnałów za pomocą fal elektromagnetycznych. W telefonii komórkowej nadawcą to stacja bazowa. Odbiorca to klient i zestaw cyfr w telefonie komórkowym. W Biorezonansie nadawcą jest urządzenie. Odbiorcą człowiek lub zwierzę, którego sygnaturą energetyczną jest imię, nazwisko oraz data i miejsce urodzenia. Pomocne też jest zdjęcie twarzy.


Powyższe technologie bezprzewodowe różnią się od siebie zakresem zasięgu, prędkością transmisji danych, zużyciem energii oraz zastosowaniami. Wszystkie one jednak opierają się na przesyłaniu informacji za pomocą fal elektromagnetycznych, co eliminuje potrzebę stosowania kabli do komunikacji między urządzeniami oraz znacząca przyspiesza i ułatwia działanie.


Korzyści Zdalnego Biorezonansu:

·         Możliwość korzystania z usług bez konieczności wizyty w gabinecie.

·         Wygodne sesje z dowolnego miejsca na świecie.

·         Indywidualne podejście do potrzeb zdrowotnych pacjenta.

·         Mniej stresu związanego z wizytą w gabinecie.


Moja Misja:

Anna Radziszewska angażuje się w dostarczanie innowacyjnych rozwiązań zdrowotnych oraz zawsze zalecamy, aby wszelkie decyzje odnośnie zdrowia były podejmowane po konsultacji z lekarzem medycyny konwencjonalnej.


Zapraszamy do kontaktu, aby dowiedzieć się więcej o moich usługach i jak mogę pomóc w poprawie Twojego samopoczucia.


Wspieram z miłością

Anna Radziszewska


Skorzystaj z Biorezonansu na Odległość i Zadbaj o Swoje Zdrowie Bez Wychodzenia z Domu

 

 

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie

コメント


  • You Tube
  • Facebook
  • Whatsapp
  • Instagram
  • Linkedin
  • Twitter
bottom of page