top of page

Złote terapie SCIO Biofeedback i Biorezonans

Harmonizujące terapie Biofeedback na odległość !


1. Redukcja stresu

2. Bezsenność

3. Poprawa psychiczna

4. Uroda i piękno ciała

5. Trening świadomości

6. Odwyk

7. Depresja, trauma

8. Add i autyzm

9. Fibromalgia

10. Degeneracja, rak

11. Zapalenie

12. Naprawa urazu

13. Odchudzanie

14. Wzmocnienie mentalne


Jak SCIO znajduje konkretną osobę na odległość?

SCIO wykorzystuje opatentowaną technologię do identyfikacji unikalnych pól energii kwantowej organizmu i łączenia się z nimi. Każdy ma określoną częstotliwość, która jest, jak energetyczny odcisk palca w wielowymiarowym wszechświecie. Ten odcisk jest, jak osobisty numer telefonu komórkowego. Ludzie mogą do Ciebie dzwonić, niezależnie od tego, gdzie w danym momencie się znajdujesz. Nie widzisz fizycznego połączenia między Tobą, a rozmówcą, ale nadal masz połączenie za pośrednictwem sieci bezprzewodowej. Wszystko, czego potrzeba, to mieć nadawcę i odbiorcę. SCIO znajduje właściwą osobę poprzez liczbę częstotliwości rezonansowej, którą urządzenie lokalizuje dla konkretnego człowieka na podstawie imienia i nazwiska, daty i miejsca urodzenia danej osoby. Tym, co czyni SCIO wyjątkowym i bardzo potężnym, jest połączenie utworzone pomiędzy urządzeniem a podświadomością klienta, ponieważ to podświadomość przechowuje informacje, co dzieje się w ciele w tym momencie.


Cała materia ( tkanka, narząd, minerał, związek czy dowolna substancja) wibruje z własną, specyficzną i niepowtarzalną częstotliwością, wynikającą z ładunków elektrycznych cząstek na poziomie atomowym. Fakt ten został wykazany poprzez naukę o spektroskopii.


Zmierzono kwantowe (atomowe) pola elektromagnetyczne ludzkiego ciała, w tym świadome i podświadome pola energetyczne, i udowodniono, że wykraczają one poza granice ludzkiego ciała. Nie ma znanego limitu odległości przemieszczania się tych zmierzonych sił energetycznych.


Czym jest uzdrawianie na odległość?

Uzdrawianie na odległość to proces uzdrawiania energetycznego SCIO przeprowadzany zgodnie z zasadami fizyki kwantowej. W kręgach naukowych nazywa się to leczeniem nielokalnym. Udowodniono naukowo, że ta metoda leczenia jest niezwykle skuteczna. Uniwersytet Harvarda organizuje seminaria na temat uzdrawiania nielokalnego. Placówka medyczna przeprowadziła wiele badań z podwójnie ślepą próbą, które również dowodzą skuteczności tego typu terapii.


Czy warto?

Przekonaj się sam. Umów sesję. Podczas sesji jesteś w swoim domu, w bezpiecznej dla Ciebie przestrzeni. Nie tracisz czasu na dojazd, parkowanie. Nie stresujesz się obecnością obcej osoby, nowego nieznanego miejsca. Włącz relaksująca muzykę i poczuj, jak płyną do Ciebie harmonizujące fale elekromagnetyczne. SCIO komunikuje się z Tobą tak, jak cudowna osoba, która wysyła wibracje miłości przez telefon komórkowy.


Wibracje się zmieniają zgodnie z odpowiedzią płynąca z Twojego ciała, koncentrują się na obszarze, który wybrałeś i harmonizują ciało fizyczne, mentalne, emocjonalne i duchowe. Twój organizm jest uzdrawiany holistycznie, zgodnie z Twoim naturalnym rytmem.


Nie przegap okazji, aby doświadczyć rewolucyjnego podejścia do zdrowia i dobrego samopoczucia. Umów swoją pierwszą sesję Biofeedback i Biorezonans już dziś!Wspieram z miłością

Anna Radziszewska


Ostatnie posty

Zobacz wszystkie

Comments


  • You Tube
  • Facebook
  • Whatsapp
  • Instagram
  • Linkedin
  • Twitter
bottom of page