top of page

Potrzebujesz pomocy w walce z infekcjami? Wypróbuj SCIO i "zapping"!


SCIO to zaawansowane urządzenie oparte na technologii Biorezonansu i Biofeedbacku, które może wspomóc Twoją walkę z infekcjami.


Dlaczego SCIO i "zapping"?

 • Efektywność: Pomaga poprawić zdolność Twojego organizmu do zwalczania patogenów.

 • Bezpieczeństwo: Metoda jest nieinwazyjna i nie wymaga stosowania leków.

Jeśli chcesz poczuć się lepiej i wzmocnić swoje naturalne mechanizmy obronne, skontaktuj się z nami już dziś i umów się na konsultację!


SCIO i "zapping" - Twoi sprzymierzeńcy w walce z infekcjami!


Wszystkie żywe organizmy posiadają swoje indywidualne częstotliwości rezonansowe, co oznacza, że mają swoje unikalne sygnatury promieniowania wewnętrznego. Badania naukowe potwierdziły, które z tych częstotliwości są korzystne dla naszego organizmu, a które mogą być szkodliwe. Urządzenie SCIO, bazujące na technologii Biorezonansu, posiada zdefiniowane i zaprogramowane różne częstotliwości, aby precyzyjnie przeprowadzać terapie. Ponadto, wykorzystuje funkcję Biofeedback, która stale monitoruje reakcje żywego organizmu i dostosowuje intensywność emitowanych sygnałów do jego aktualnego stanu.


Urządzenie SCIO opiera się również na badaniach przeprowadzonych przez Raymonda Rife'a i dr Huldy Clark, którzy zidentyfikowali określone rodzaje częstotliwości przypisane różnym patogenom: takim jak wirusy, bakterie, grzyby i pasożyty. Na tej podstawie stworzyli metodę zwana "zappingiem". Dr. Clark udowodniła, że poddając patogeny specyficznym niskonapięciowym impulsom elektrycznym lub elektromagnetycznych, można rozerwać ich błony komórkowe i zniszczyć te patogeny. Następnie są one usuwane przez białe ciałka krwi.


Metoda "zapping" stała się bardziej znana dzięki pracy dr Huldy Clark, która opisała ją w swojej książce "The Cure for All Diseases" (Leczenie wszystkich chorób). Udowodniła, że generowanie impulsów elektrycznych o określonych częstotliwościach, może pomóc w zwalczaniu wielu chorób i patogenów.


Terapia, która niszczy patogeny bez negatywnego wpływu na ludzki organizm, może opierać się na różnych mechanizmach, a w SCIO kluczowym aspektem jest selektywność i precyzja w celowym działaniu na patogeny.


Czy Biorezonans i metoda "zapping" jest bezpieczna ?


SCIO niszczy patogeny i nie wpływa negatywnie na organizm ludzki, gdyż częstotliwości rezonansowe pasożytów są znacznie niższe (oscylują od kilku do kilku tysięcy Hz) niż częstotliwości występujące w organizmach ludzkich. Dlatego terapia ta nie zakłóca naszych funkcji życiowych. Pozwala ona na eliminację mikroorganizmów nawet wewnątrz naszych komórek, nie szkodząc jednocześnie nam samym, oraz na usuwanie pasożytów z jelit bez wpływu na naszą flory bakteryjną, w przeciwieństwie do antybiotykoterapii.


W ludzkim organizmie można wyodrębnić trzy rodzaje sygnałów elektrycznych i elektromagnetycznych, obejmują one:

 • Aktywność mięśniowa.

 • Aktywność bioelektryczna, związaną z układem nerwowym i mózgiem.

 • Aktywność metaboliczna narządów, związaną z przemianą materii.

W przypadku mikroorganizmów obecna jest jedynie aktywność metaboliczna. W procesie tej przemiany metabolicznej, czyli rozpadu i łączenia związków, uczestniczą naładowane cząsteczki (jony), spolaryzowane cząstki oraz dipole wody. Ruch tych cząsteczek generuje pole elektromagnetyczne, a gromadzenie naładowanych cząsteczek tworzy określony potencjał elektryczny.


SCIO i "zapping" to niezwykle efektywne narzędzia w walce z infekcjami, poprawiając zdolność organizmu do walki z patogenami.


Serdecznie zapraszam do skorzystania z zabiegów opartych na SCIO i metodzie "zappingu".


Dzięki SCIO mogę pomóc w łagodzeniu objawów infekcji i wspomagać naturalne mechanizmy obronne organizmu.


Wspieram z miłością

Anna Radziszewska
Ostatnie posty

Zobacz wszystkie

Comentarios


 • You Tube
 • Facebook
 • Whatsapp
 • Instagram
 • Linkedin
 • Twitter
bottom of page